Voorlopige Eindstanden Vitesse en Midfond 2021

De nationale competitie WHZB-TBOTB 2021

 

Categorie Beste vitesse duif: Voorlopige eindstand 24 juni 2021

 

Plc       Naam                                       Woonplaats                Ringnummer  Punten

1          Comb. Huisman                     IJsselmuiden              9.1270312       4111.167

2          Comb Potten & Laenen          Ysselsteyn                  8.5144510       4046.831

3          Comb Grinwis & Van A           Ouddorp                     0.7025905       4035.628

4          Hoezen-Steinhage                 Belfeld                        9.1067156       4034.296

5          Hendriks-Sanders                   Nijmegen                   0.1306963       4034.254

6          W.B. de Kruijf                         Woerden                    9.1698018       4028.599

7          Marian van Leeuwen             Maasland                   8.1038484       4026.340

8          Comb. Geutskens                   Amsterdam                8.1768188       4022.544

9          A. Snoeren                              Kaatsheuvel                9.3924393       4022.314

10        Comb Tjitte & Lesley              Tietjerk                       8.4293695       4021.275

11        H. Jonker                                 Enschede                    0.1156109       4012.331

12        L.M. van Erp                           Berghem                    7.1416236       4012.062

13        R. van der Pas                        Veghel                        8.4061891       4007.921

14        Familie Bambacht                  Hellouw                      0.1608568       3998.730

15        H.Stevens                               Puth                            8.1308845       3996.238

16        G. Stegeman                          Rijssen                        0.1182843       3995.020

17        J. Hornesch                             Cadier en Keer            9.1140170       3989.145

18        D. Janssen                              Den Haag                   0.1444329       3984.745

19        Udo-Duijn                               Heiloo                         0.1388643       3983.097

20        Roel van Bruggen                   Kampen                      9.1271226       3982.425

21        R. Kusters                               Nuth                           7.1494610       3978.977

22        J.P.J. van Houweling              Den Haag                   9.1589167       3978.684

23        Thijs Smeets                           Reuver                        9.1067723       3978.512

24        J.C.Kerkhofs en zn                  Reusel                        0.1642638       3976.774

25        Hoezen-Steinhage                 Belfeld                        9.1067127       3973.943

26        Comb. Geutskens                   Amsterdam                8.1768014       3972.410

27        Joh. Timmer                           Hardinxveld Giesse    9.1678441       3965.872

28        Geert & Leandra Munnik        Noordbroek                9.4732707       3961.101

29        K. de Jong en Zoon                 Ee                               0.1053712       3940.057

30        C. van Lammeren                   Bovenkerk                   9.1482003       3939.637

31        C. Sterrenburg                        Zwijndrecht                0.1466102       3938.663

32        Gielesen-van Rijn                   Den Hoorn                  9.1619520       3929.889

33        W.A. de Bruijn                        Reeuwijk                    0.1495538       3928.824

34        B. Engels                                 Zwartemeer               0.1084018       3927.205

35        D. Boer                                   Reuver                        0.1652402       3925.549

36        Thijs Smeets                           Reuver                        9.1067760       3924.642

37        J. v.d. Pasch & Dochter           Grubbenvorst             0.1649788       3919.996

38        Ronald Veenendaal                Buurmalsen                0.1329480       3918.927

39        Comb Maas-Luijkx                  Dongen                       9.1787946       3918.639

40        W. Visser                                Haskerhorne               8.1414663       3916.035

41        Lotte Eijerkamp                      Brummen                   9.1411308       3911.147

42        Th. Onderwater                      Lisse                           0.1443137       3910.412

43        Comb. Visscher                      Glanerbrug                 0.1156923       3904.088

44        Jaap & Jeroen Meeder           Den Hoorn                  0.1449613       3904.030

45        Combinatie Ebben                  Boven-Leeuwen         9.1466499       3903.370

46        J.v.d.Pasch&Dochter               Grubbenvorst             9.1064300       3900.326

47        Cor v. d. Broek                        Achtmaal                    9.1762404       3897.732

48        Comb. Huisman                     IJsselmuiden              9.1775082       3893.394

49        C.Buis Jr.                                 Aalsmeer                    9.1529582       3892.374

50        C. Schroevers                          Arnemuiden               8.6154187       3891.416

 

Categorie Beste midond duif: Voorlopige eindstand 16 juli 2021

Plc       Naam                                     Woonplaats                Ringnr.             Punten

 

1          Peter Janssen                         Kleve-Lobith                0.1279009       4856.060

2          H. Bakhuis                               Almelo                         8.1507601       4843.969

3          Falckenborg-Nijhof                 Beltrum                      0.1283650       4830.848

4          Gerard van den Berg              IJsselmuiden               0.1106715       4818.159

5          Gerard Heinhuis                     Steenwijk                    8.5175006       4753.982

6          H.J. Kuijpers                            Markelo                      9.1336400       4745.031

7          F.Strikker                                Hengelo                      9.1333819       4702.291

8          Peter Bruins                            Havelte                       0.1072350       4669.913

9          FPP Speed Diepeveen             Keldonk                       9.1040056       4657.903

10        J. Koster Jr.                             De Krim                       0.1088906       4632.922

11        Arnold Paalman                     Hengevelde                 9.1411326       4623.688

12        J.H.P. Kienhuis                      Tubbergen                  8.1562287       4616.741

13        P van Bragt                             Made                            0.2003837       4576.111

14        Peter Janssen                         Kleve-Lobith                8.6094832       4575.541

15        Frank Schoutens                     Roermond                   8.1294334       4570.406

16        Comb. Smit-Vos                     Westerhaar                8.1630095       4537.189

17        Peter van der Haar                 Staphorst                    8.1593312       4537.021

18        Krijgsman-Boogaard              Rijssen                         8.5197308       4533.913

19        J.Poelstra & zonen                  Utrecht                       0.1325910       4532.104

20        Gebr. A & B Leideman           Collendoorn                9.1248716       4502.282

21        D. v.d. Stouwe & Zn.               Donkerbroek               9.1214814       4501.125

22        Falckenborg-Nijhof                 Beltrum                      0.1282309       4498.988

23        Gebr. Kerkdijk                         Westerhaar                8.1461125       4493.764

24        P. de Jong                               Twijzelerheide            8.1396921       4485.396

25        E. de Jong                               Glanerbrug                  9.1321598       4481.193

26        Dyda Schothorst                     Muntendam                0.4760316       4464.081

27        J. van der Putten                     Handel                         9.1052190       4449.589

28        J.A. Herssenberg                    Harderwijk                  9.1382169       4438.948

29        Jelger Klinkenberg                  Noordbeemster          8.1794845       4432.096

30        Marco Zandvoort                    Rijssen                         9.1342110       4431.808

31        H. Doldersum & Zn               Westerhaar-Vriezen    9.1353154       4418.707

32        C. Broos                                    Drogeham                   9.1181082       4418.479

33        A.R. Siegers                             Ten Boer                     9.1159297       4413.940

34        Comb. Hermens-Vogels         Uden                           9.4075198       4412.670

35        F.Strikker                                  Hengelo                      0.1171445       4404.703

36        Bernard van Oerle                  Wijk En Aalburg       9.1024238       4394.148

37        Alwin Petrie                            Brummen                   8.1649503       4378.830

38        Comb. Zwieko                         Wageningen               9.1410527       4371.640

39        Martin & Lars Koster              IJsselmuiden               9.1272162       4364.876

40        W.T.J. Rooyakkers                   Helmond                     9.1054416       4364.501

41        A. Vermulst & Zn                    Stiphout                      9.3944709       4362.285

42        Falckenborg-Nijhof                 Beltrum                      0.1760955       4358.830

43        Peter Janssen                         Kleve-Lobith                8.5162353       4338.574

44        Lotte Eijerkamp                      Brummen                   9.1411353       4318.198

45        G. en H. Calis                          Bussum                       0.1355520       4305.300

46        P. Wolf                                      Appingedam               8.1370134      4297.588

47        Frank Rodenburg                    Uitgeest                      9.1582445       4296.188

48        P. Bruinenberg                        Steenwijk                    9.1277624       4282.269

49        L.M. van Erp                            Berghem                     8.1233179       4280.591

50        Dennis Hammer                     Lathum                       0.1762499       4276.057